REGISTRACE

Registraci pro posluchače i přednášející jsou již uzavřené.

Nabízíme možnost registrovat se do všech typů příspěvků, jak prezentace, tak i workshop nebo diskuze. V registraci vyberte zaškrtnutím, je ale nutné vyplnit vždy název a anotaci.


Diskuze

Zabýváte se konkrétním tématem z oboru a nevyhovuje Vám formát ústního sdělení formou prezentace nebo workshopu? Téma, nad kterým uvažujete, zatím není pro příspěvek připraveno, protože o něm potřebujete spíše diskutovat a přemýšlet společně s kolegy, které běžně nepotkáváte? Letos máte možnost navrhnout diskusní panel v rámci VIII. AT konference v Plzeňském kraji. Formulář pro přednášející nabízí i možnost přihlásit se do panelové diskuze. Pokusíme se Váš podnět realizovat. Budeme Vás informovat o jeho případném přijetí stejně jako v případě příspěvků a workshopů a zařadíme jej do programu konference.

Poplatek pro posluchače: 250,- + 50,- při platbě na místě (přednášející poplatek nehradí).


Přednáška

Prezentace příspěvku pro větší počet posluchačů, možnost krátké diskuze a zodpovězení otázek. Čas přednášky je stanoven max na 20 minut (včetně diskuze). Pokud máte zájem o prodloužení přednášky, uveďte pod anotací svého příspěvku nebo nám napište e-mail. V případě vybrání Vašeho příspěvku se s Vámi zajisté spojíme a domluvíme podrobnosti. Je zajištěno technické zázemí (dataprojektor a notebook). V anotaci specifikujte, pokud potřebujete jiné technické zabezpečení (např. Flipchart, fixy atd.)
Poplatek pro posluchače: 250,- + 50,- při platbě na místě (přednášející poplatek nehradí).


Workshop

Délka workshopu je 90 min. Jedná se o interaktivní přednášku v menším počtu účastníků. Technické zajištění je nutné uvést v anotaci, můžeme zajistit flipchart, fixy, papíry a další materiál dle domluvy.